V sredo, 15. junija 2022 so devetošolci zaključili šolanje na naši šoli. Od šolskih klopi so se poslovili na valeti, ki je potekala v Vaškem domu na Pregarjah.

Devetošolci so tudi ob tem pomembnem mejniku v njihovem življenju dokazali, da imajo veliko znanja in talentov, saj so pripravili pester program. Učiteljem so pripravili zabaven Kahoot kviz, mlajši učenci pa so pomerili v različnih izzivih v plesu, petju ter raznih športnih igrah. Osmošolcema so pripravili še dodatne izzive ter jima simbolično predali ključ osnovnošolskih vrat.

Sledila je slovesna podelitev spričeval in priznanj za posebne dosežke na tekmovanjih.

Poslovili so se s kratkim albumom slik, s katerimi so obudili nepozabne dogodivščine iz osnovnošolskih klopi.

Dragi devetošolci, želimo vam, da bi še naprej ohranili prijateljske vezi in lep spomin na osnovno šolo.

Na nadaljnji poti vam želimo veliko uspehov. Zadajte si cilje in verjemite v svoje sposobnosti.

Le tako boste uresničili svoje sanje. Srečno!

GALERIJA SLIK