V sredo, 22. 6. 2022, smo se učenci od 1. do 8. razreda odpravili v Solkan. Najprej smo šli v adrenalinski park. Preizkusili smo se pri plezanju na različnih adrenalinskih plezalih. Najpogumnejši so si upali tudi na najvišje in najzahtevnejše proge.

Starejšim učencem je bil najbolj všeč zipline čez reko Sočo, mlajšim pa mini zipline in prevoz z ladjico po omenjeni reki.

Potem smo odšli v dijaški dom Nova Gorica na kosilo. Pred tem smo si ogledali sobe in druge prostore doma. Mogoče je nekje v prihodnosti to naš naslednji dom. Za konec smo se ustavili še na kepico oziroma dve sladoleda.

Bilo je nekaj poškodb. Bilo je vroče, ampak bilo nam je zelo lepo.

Na povezavi si lahko ogledate nekaj utrinkov vročega dne na Soči.

Žana (4. razred) in Nik (2. razred)

(Visited 130 times, 1 visits today)